SIM30AD200S AHD slapta kamera Visas vaizdas

SIM30AD200S AHD slapta kamera

Naujiena! Vaizdo stebėjimo kamera AHD formato su 2,8mm linze 

Smulkiau

43

49,60 €

1/2.9" SONY 2.4MP CMOS Sensor, 1080P/960H Low Illumination, DWDR, 3D NR, Sense-up, OSD

HD – tai HD/Full HD vaizdo,garso ir valdymo signalų perdavimo technologija , leidžianti perduoti signalą įprastiniu koaksialiniu kabeliu net iki 500m be jokių nuostolių ir be užlaikymo , kas yra būdinga IP technologijai. Šią technologiją sukūrė Pietų Korėjos kompanija NEXTCHIP , kurios produktus , gaminant video įrašymo įrenginius ir videokameras, naudoja daugelio pasaulio šalių gamintojai. 

Trumpai apžvelgsime AHD  technologijos privalumus ir trūkumus:

1. Didelę vaizdo signalo raišką 1080P užtikrina progresyvinė skleistinė , formuojant vaizdo signalą:

 2. Patikimi ir nebrangūs sujungimai : AHD technologija nereikalauja brangių kabelių ir sujungimų , tinka ir pigus koaksialinis kabelis.

3. Didelis atstumas be nuostolių :

4. Nėra signalo užlaikymo , būdingo IP kameroms.

5. Universalus panaudojimas : AHD hibridiniai įrašymo įrenginiai dirba su 3 tipų kameromis : analoginėmis D1/960H , AHD ir IP skaitmeninėmis kameromis. Todėl šiuos įrenginius galime naudoti tiek su senomis analoginėmis, tiek su atnaujintomis skaitmeninėmis vaizdo stebėjimo sistemomis. Taip pat AHD įrašymo įrenginiai palaiko P2P ( peer to peer ) technologiją , dirba su debesų serveriais ir t.t

6. Technologiniai elementai AHD :

UAB SIMARA importuoja AHD kameras su  1/2.8" SONY 2.1MP Starvis Back-illuminated CMOS matrica .

Principinis skirtumas tarp AHD ir analoginės CCTV kameros yra ISP+AHD TX darbas : iš vaizdo matricos didelio raiškumo skaitmeninis signalas patekęs į ISP+AHD yra suskaidomas į kelias dedamąsias ir apdorojamas skaitmeniniu principu , po to skaitmeninis signalas verčiamas į analoginį ir perduodamas per koaksialinį kabelį .Įrašymo įrenginio pusėjė pagrindinę funkciją atlieka AHD RX audio-video dekoderis , kuris priima CVBS/AHD analoginį signalą , verčia jį į skaitmeninį ir apdirba jį .Skirtingai nuo IP NVR įrašymo įrenginio , AHD įrašymo įrenginys sugeba priimti analoginį CCTV , HDCCTV ir IP signalus , be to analoginiui signalui audio-video srautui atliekamas suspaudimas , naudojant SoC procesorių , o skaitmeniniam srautui ( iš IP kamerų) SoC procesorius jau priima suspaustą srautą , kaip standartiniuose IP NVR įrenginiuose.

Tipinis AHD technologijos pajungimo variantas:

AHD skirtumas nuo IP kameros yra tas, kad nėra vaizdo signalo suspaudimo ir kodavimo , kas leidžia išvengti vaizdo signalo vėlinimo , būdingo IP kameroms. IP kameras lyginti su AHD ar HD TVI ar HDCVI  standartu būtų nekorektiška , nes tai visiškai skirtingos technologijos, turinčios savo klientą . IP technologija - pilnai skaitmeninė , dirbanti su 2 , 3 , 4 ar net 5 Mpikselių vaizdo srautu ir integruojama į esamą ar kuriamas naujas IT tinklas. Žinoma , IP technologija gaunasi brangesnė , tačiau perspektyvesnė .

Koks yra skirtumas tarp IP kameros ir HDTVI ? Koks skirtumas tarp AHD ir HDTVI ? Šį klausimą aš gaunu pakankamai dažnai , tačiau vienareikšmiško paprasto atsakymo nėra. Apačioje pridedu palyginamąją lentelę anglų kalba :

Technology960НHDCVIHDTVIAHDHD-SDIIP
Standardopenprivateopenopenopenopen
ChipsetCCD+DSPCMOS+ISPCMOS+ISPCMOS+ISPCMOS+ISPCCD/CMOS+DSP
Signal type 
analoganaloganaloganalogdigitaldigital
Image Quality 
ritevery goodvery goodvery goodexcellentvery good
Resolution700TVL720P/1080P720P/1080P720P/1080P1080P720P/1080Р and more
Coax infrastructure compatibilityhighhighhighhighmediumconverter is required
Hybrid real-time mode (CCTV+HDCCTV+IP)noyesyesyesnono
Solution difficulty 
mediummediummediumlowmediumhigh
Max line distance 
without repeater, m
(cable 5С-2V)
200 
cable 5С-2V, РК75-5
500 
cable 5С-2V, РК75-5
500 
cable 5С-2V, РК75-5
500 
cable 5С-2V, РК75-5
150 
cable 5С-2V, РК75-5
150 
cable Cat.5
Cable type 
coaxcoaxcoaxany coaxcoaxtwisted pair
Cable quality requirementsmediummediummediumlowhighlow
SignalCVBSCVBSCVBSCVBSSDIIP
Compression/lossesnononononoyes
Latenciesnononononoyes
Video recorder 
960H DVRHDCVI DVRHDTVI DVRAHD DVRSDI DVRNVR
Maintenance difficulty 
lowlowlowlowlowhigh
Solution cost 
lowmediumlowlowhighhigh

 

HDCVI - DAHUA technologija , kuri remiasi megapikseliniu CMOS vaizdo sensoriumi + jų kompanijos išdirbtu ISP vaizdo signalo apdorojimo procesoriumi . Aplamai , HDCVI , AHD , HDTVI  turi vieną bendrą bruožą : skirtingai nei 960H analoginis CCD sensorius , šios visos technologijos turi CMOS megapikselinį sensorių ir naudoja "point-to-point" nesuspausto megapikselinio vaizdo perdavimą per koaksialinį kabelį . Išskirtinis bruožas tas , kad HDTVI technologija V 1.0 ( naudojama kaip pvz.Hikvision kompanijos) nepalaiko audio signalo , taip pat duomenų srauto valdymo signalams.  UAB Simara tiekiamos kameros AHD/TVI/CVI/CVBS   su Sony STARVIS  vaizdo sensoriumi .

UAB Simara

direktorius

Eugenijus Mockus

Susisiekite su mumis

Mūsų karštoji linija veikia 24/7

Telefonas:+37069839887

Susisiekite karštąja linija !